Ana sayfa

Vertex Lighting and Electrical Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Vertex Aydınlatma ve Elektrik Co, Ltd profesyonel bir led downlight üreticisidir, 21 yıldan fazla downlight ODM deneyimine sahiptir ve bu alanda iyi bir üne sahiptir.

Yangına dayanıklı downlight'ı ve akıllı kontrollü müzik downlight'ı icat ettik.Distribütörler ve toptancılar İngiltere, Avustralya, Fransa, Singapur, İskandinavya pazarından vb.

Kendimizi adamış olduğumuz aydınlatma kariyeriyle gurur duyuyoruz çünkü insanlar için daha güvenli ve daha iyi bir yaşam ve çalışma ortamı için bir şeyler yapıyoruz.

Yenilikte ısrar ediyoruz, "Her Zaman Yeni" müşterilerimizin ortak fikir birliğidir ve şimdi tüm dünyada 260'tan fazla patent başvurumuz var, çabalarımızı aydınlatma ürünlerinin güvenliğine yoğunlaştırarak evi daha güvenli hale getireceğiz.

 

Gelecekte sizinle işbirliği yapmayı dört gözle bekliyoruz.Ürünlerimizle ilgileniyorsanız, lütfen istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Teşekkürler.

 

Çin Vertex Lighting and Electrical Co., Ltd. şirket Profili 0

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Çin Vertex Lighting and Electrical Co., Ltd. şirket Profili 0

Vertex Lighting and Electrical Co., Ltd. Vertex Lighting and Electrical Co., Ltd. Vertex Lighting and Electrical Co., Ltd.
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : Vertex

No. Çalışanları : 100~300

Yıl kurulan : 2000

İhracat p.c : 90% - 100%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Vertex Lighting and Electrical Co., Ltd. Sertifikalar Çin Vertex Lighting and Electrical Co., Ltd. Sertifikalar Çin Vertex Lighting and Electrical Co., Ltd. Sertifikalar Çin Vertex Lighting and Electrical Co., Ltd. Sertifikalar